Kalhoty pro lezce

21. března 2013 v 10:25 | Elentari |  Šití
Kryštůfek má poslední dobou těžké období... a my ještě těžší. Poté, co objevil kouzlo stání a obcházení ohrádky, mu tak malý svět přestal stačit. Největší krize nastala, kdy chce více lézt, než se chovat (!). A to je
teda na mamánka co říct.
Jak víte, bydlíme u rodičů a s námi tu ještě žijí dva psi. Z toho jeden zvláště přítulný, který má permanentní tendenci se o Kryštůfka "starat". To je první problém. Druhý problém je studená dlažba. Psy pustíme ven, ale co s podlahou?
Zadání je jasné - zateplit na všech potřebných místech. To znamená mít v teple hýždě při sezení, kolena při lezení a břicho a hrudník při nacvičování letadla.

Jelikož je ale v pokoji jinak celkem teplo, nechci, aby se Kryštůfek zpotil. A tak vznikla variace na lacláče:


Žádaná místa jsou v teple díky fleecu a přitom jsou záda volná (v žádném případě nehrozí, že by kromě noci Kryštof byť jen pomyslel na ležení na zádech). Kalhotky na břiše neodstávají, jsou vypasované nápletem na zádech. Nohavice se neshrnují nebo nevyhrnují, rovněž je drží náplety. Šle jsem ušila z mikroplyše. Nejsou ani příliš teplé jako fleece, ani příliš pružné jako jersey. Jsou měkké, nebudou do ramínka nikterak rýt, neotlačí ho. Pocitově jsou takové muchlací :-)
Hezký den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama