Únor 2012

Moje prvotina - dětský svetřík

27. února 2012 v 12:08 | Elentari |  Pletení
Pokud nepočítám jako prvotinu můj výtvor, který jsem vyprodukovala ve čtyřech letech a údajně to měla být šála (měla velice moderní tvar! :-) ), mojí prvotinou se stal dětský svetřík na našeho Anaštofa (zkratka ANAstázie a kryŠTOFa). Jelikož ale nevíme (a ani dopředu vědět nechceme), zda se nám narodí čtyřkilový klacek či dvoukilová princezna, byl trošku větší problém s určení velikostí světříku. Ale pod heslem "někdy do toho dorůst musí" jsem se pustila do práce. Upletla jsem velikost 74/80.

Něco málo o mně

24. února 2012 v 12:19 | Elentari |  O mně
Vítám Vás na svém blogu!

Ráda bych se zde podělila o můj zájem o ruční práce (momentálně vede pletení), zahradu a domácí zvířata.
Jsem mladá, naivní, toho času budoucí maminka (termín je v půlce května 2012), která se sice narodila na vesnici, ale jako malá doma zvířata ani zahrádku příliš neměla a tak si to potřebuje vynahradit v dospělosti :).

Mým velkým snem je jakýsi "návrat k životu našich prababiček a babiček", kdy všechny suroviny pro domácnost byly opravdu domácí a ne kupované a dovážené z druhého konce světa. Chtěla bych se ve své domácnosti o to alespoň pokusit a o mé postřehy, více či méně zdařilé pokusy se zde podělit a třeba tak i někoho inspirovat.
Jakékoli dotazy, připomínky a konstruktivní kritiku můžete směřovat do komentářů k článkům či na mail: elentari.blog.cz@gmail.com

Hezký den,
Elentari